Your browser does not support JavaScript! Засіб для видалення цвілі Brillux Antimuffa 3430
  • Навігація
  • UaFine
09.03.2021
 Публікація        Прибирання і гігієна   
УкраїнаХарків,  Україна
  • SSV -  магазин вентиляції та опалення
    SSV - магазин вентиляції та опалення Сучасні системи вентиляції та опалення

Спори плісняви та грибка складають пряму загрозу здоров'ю людини, адже вони виділяють токсичні сполуки; крім того, кількість спор щодоби швидко збільшується внаслідок розмноження грибка. Спори стрімко розповсюджуються повітряним шляхом, осідають на легенях людини і здатні проникнути досить глибоко у легеневу тканину. Крім того, вони осідають також на шкірі, що може зумовити виникнення грибка (наприклад, на нігтях), потрапляють на поверхню їжі. Пліснява спричинює важку алергію та інтоксикацію організму. Тривале перебування у приміщенні, де поверхня стін, стелі чи інших навколишніх предметів уражені пліснявою, має дуже негативні наслідки. Це виникнення та розвиток різних хвороб дихальних шляхів - пневмонії, астми, хронічного кашлю. Основними симптомами інтоксикації є сухий кашель, головні болі, алергічні реакції та навіть носові кровотечі.


Інтер'єр приміщення також страждає від появи плісняви. Адже це псує зовнішній вигляд, змушує частіше робити ремонт чи очищати поверхні від плісняви, а також вказує на надлишок вологи у приміщенні та погану вентиляцію.


Чому ж вона виникає?

Порушення технології будівництва на різних його стадіях може призвести до появи плісняви та грибка з початком експлуатації приміщення (особливо у холодний період року) на стінах, стелях, поверхнях та рамах вікон, підвіконниках, силіконових швах у душових кабінах, скляних поверхнях душових кабін. На це існує кілька причин:


Надлишкова вологість. При відсутності вентиляційних приладів - витяжки на кухні, вентилятора у ванній кімнаті чи рекуператора у жилому приміщенні - волога осідає на поверхні стін та стелі і розвивається грибок. Крани на кухні та у ванній, що протікають, також створюють ідеальне середовище для розростання спор плісняви. Недостатнє прогрівання приміщення чи відсутність опалення у холодну пору року. Різниця температур знадвору та зсередини занадто мала, щоб кількість вологості в повітрі була оптимальною та не стимулювала утворення плісняви. Промерзання стін. Нехтування будівельними нормами, неправильний розрахунок та підбір матеріалу при зведенні стін чи їх утепленні, утворення тріщин у площині стін призводить до утворення плісняви. Відсутність вентиляції. У приміщеннях (особливо таких, де повітря насичене парою), необхідно користуватись вентиляторами чи рекуператорами для циркуляції та відновлення повітря. Постійний рух та приплив свіжого повітря, зменшення рівня вологості у ньому створює здоровий мікроклімат та усуває всі передумови для виникнення плісняви.


Отже, для вирішення проблеми з пліснявою важливо усунути надлишкову вологість, прогріти приміщення, організувати систему вентиляції. У цьому чудово допоможуть різноманітні електричні обігрівачі, рекуператори та вентилятори, що представлені в нашому каталозі товарів.


Як боротися з пліснявою, що вже утворилася ?


Вам допоможе засіб для видалення цвілі Brillux Antimuffa 3430 у спреї, він ефективно та назавжди видалить спори грибка, перешкодить його подальшому розмноженню.

20210201_112102_0000.png
2    

Інші публікації:

Здам в оренду квартиру для проживання, можна і під офіс на довготривалий термін

Район Новий Світ біля районного суду, здаю в оренду квартиру на довготривалий термін.Можу і під офіс. Вся інформація обговорюватиметься при телефонній розмові. Тел :0961188316

Чи можна щоб в приміщенні одночасно працювали рекуператор і кондиціонер?

Чи можна щоб в приміщенні одночасно працювали рекуператор і кондиціонер?

У деяких наших клієнтів виникає питання - чи можна щоб в приміщенні одночасно працювали рекуператор і кондиціонер?


Більшість кондиціонерів, встановлених в приміщеннях, здатні тільки знижувати температуру, але при цьому вони не дають приплив свіжого повітря. В кімнатах, де працює ..

Як самостійно підібрати рекуператор?

Як самостійно підібрати рекуператор?

Як самостійно підібрати рекуператор?


Насамперед, на підбір рекуператора впливають декілька факторів – це площа приміщення, його призначення та кількість людей, які постійно знаходяться в цьому приміщенні. Також, має значення чи є в даному приміщенні різноманітна техніка (комп'юте..

Що таке рекуператор і навіщо він потрібен?

Що таке рекуператор і навіщо він потрібен?

Що таке рекуператор і навіщо він потрібен?


Нажаль, досить часто люди вимушені миритися з високою вологістю у період міжсезоння або занадто низькою вологістю у період опалення в своїх квартирах, будинках та офісах.


Підвищена вологість призводить до запотіванню вік..

Можна використовувати духи після терміну годності?Можна використовувати духи після терміну годності?

Можна використовувати духи після терміну годності?Можна використовувати духи після терміну годності?

Зазвичай не рекомендується використовувати парфуми після закінчення строку придатності. Термін придатності вказує на період, протягом якого парфуми мають найкращу якість і стійкість. Після закінчення цього терміну аромат може втратити інтенсивність і змінити свою характеристику.


Парфуми на розлив. Виготовлені з якісної французької сировини.

Парфуми на розлив. Виготовлені з якісної французької сировини.

Парфуми - це дороге задоволення. Для тих, хто бажає все одразу, оптимальним варіантом знайомства з відомими ароматами стануть духи на розлив. Калейдоскоп чоловічих і жіночих композицій, найпопулярніші з яких залишаються актуальними десятиліттями. Виготовлені з якісної французької сировини, вони н..

М'ята в парфумерії: найкращі парфуми із запахом м'яти

М'ята в парфумерії: найкращі парфуми із запахом м'яти

Світ парфумерії завжди зачаровував нас різноманітністю ароматів, які відображають найрізноманітніші аспекти нашого життя та настрою. Однак серед цієї розмаїтості існують певні запахи, які викликають особливий інтерес і захоплення. Один з таких запахів - м'ята. Вона додає ароматам свіжості, легкос..

Підключення Інтернету та Телебачення Київстар

Підключення Інтернету та Телебачення Київстар

Підключити інтернет Київстар. Швидкісний інтернет для дому, роботи та навчання. Вигідні тарифи з безлімітним домашнім інтернетом на телефон. За необхідності можна замовити нову SIM-картку безкоштовно. Ознайомитись з тарифами та замовити підключення інтернету можна тут:

Компанія GarantService пропонує пасажирські перевезення Україна Чехія.

Виїзд з України кожного вівторка та четверга. Виїзд з Чехії кожного четверга та суботи. Комфортні умови перевезень, всі сидіння відкидні; Адресна доставка пасажирів; Відправка передач новою поштою. Вайбер 0980395277, 097..

Продаємо тканини, мережива та фурнітуру у гурт та роздріб

Продаємо тканини, мережива та фурнітуру у гурт та роздріб

Продаємо тканини, мережива та фурнітуру у гурт та роздріб. Власне виробництво, широкий вибір, гнучка цінова політика.