Your browser does not support JavaScript! Що таке рекуператор і навіщо він потрібен?
  • Навігація
  • UaFine
09.03.2021
 Публікація        Кліматична техніка   
УкраїнаХарків,  Україна
  • SSV -  магазин вентиляції та опалення
    SSV - магазин вентиляції та опалення Сучасні системи вентиляції та опалення

Що таке рекуператор і навіщо він потрібен?


Нажаль, досить часто люди вимушені миритися з високою вологістю у період міжсезоння або занадто низькою вологістю у період опалення в своїх квартирах, будинках та офісах.


Підвищена вологість призводить до запотіванню вікон і появі грибкової плісняви, дуже небезпечної для здоров'я. Надто засушливе повітря має також неприємні наслідки для здоров'я. Результатом підвищеної або занизької вологості можуть бути хронічні захворювання дихальних шляхів, кашель, першіння в горлі, алергія, постійні головні болі і втома, погане самопочуття, безсоння...

Багато лікарів наполягають на тому, щоб ми слідкували за вологістю у своїх приміщеннях та частіше провітрювали кімнати.

Але як же провітрювати взимку, коли на вулиці -15 і все тепло, яке ми всі так бережемо, випаровується? Або влітку, коли нарешті домігся комфортної температури за допомогою кондиціонера?


Є просте рішення цих проблем - енергозберігаюча вентиляція - рекуператори*, які не тільки провітрюють приміщення, а й повертають тепло взимку та зберігають прохолоду влітку.


*Рекуператор – це компактна вентиляційна система, яка встановлюється в стіну будівлі. Рекуператор автоматично оновлює повітря в приміщенні.


Існує два типи рекуператорів:


1. реверсивні - працюють деякий час на витяжку відпрацьованого повітря з приміщення, максимально відбираючи тепло витяжного повітря на теплообмінник, після включається режим на приплив свіжого повітря в приміщення. Повітря з вулиці, проходячи через теплообмінник, максимально відбирає тепло, таким чином ми отримуємо підігріте свіже повітря. Режими витяжки та припливу працюють поперемінно.

2. прямоточні - працюють одночасно на приплив і витяжку. Потоки не змішуються. Але принцип підігріву вхідного повітря такий же, як і в реверсивних.


Рекуператори налагодять вентиляцію в приміщенні, що в свою чергу позитивно вплине на здоров'я і самопочуття.

20210204_124612_0000.png
2    

Інші публікації:

Чи можна щоб в приміщенні одночасно працювали рекуператор і кондиціонер?

Чи можна щоб в приміщенні одночасно працювали рекуператор і кондиціонер?

У деяких наших клієнтів виникає питання - чи можна щоб в приміщенні одночасно працювали рекуператор і кондиціонер?


Більшість кондиціонерів, встановлених в приміщеннях, здатні тільки знижувати температуру, але при цьому вони не дають приплив свіжого повітря. В кімнатах, де працює ..

Як самостійно підібрати рекуператор?

Як самостійно підібрати рекуператор?

Як самостійно підібрати рекуператор?


Насамперед, на підбір рекуператора впливають декілька факторів – це площа приміщення, його призначення та кількість людей, які постійно знаходяться в цьому приміщенні. Також, має значення чи є в даному приміщенні різноманітна техніка (комп'юте..

Великий вибір рекуператорів, проконсультуємо, підберемо, безкоштовно доставимо!

Великий вибір рекуператорів, проконсультуємо, підберемо, безкоштовно доставимо!

SSV - це магазин сучасних систем вентиляції. Ми співпрацюємо з провідними виробниками рекуператорів. Максимально швидко і відповідально підберемо потрібний рекуператор для оселі, офісу або будь-якого іншого приміщення.

Ціни точнісінько як у виробників, ще й приємні бонуси!

Більше..

Засіб для видалення цвілі Brillux Antimuffa 3430

Засіб для видалення цвілі Brillux Antimuffa 3430

Спори плісняви та грибка складають пряму загрозу здоров'ю людини, адже вони виділяють токсичні сполуки; крім того, кількість спор щодоби швидко збільшується внаслідок розмноження грибка. Спори стрімко розповсюджуються повітряним шляхом, осідають на легенях людини і здатні проникнути досить глибок..

Можна використовувати духи після терміну годності?Можна використовувати духи після терміну годності?

Можна використовувати духи після терміну годності?Можна використовувати духи після терміну годності?

Зазвичай не рекомендується використовувати парфуми після закінчення строку придатності. Термін придатності вказує на період, протягом якого парфуми мають найкращу якість і стійкість. Після закінчення цього терміну аромат може втратити інтенсивність і змінити свою характеристику.


Парфуми на розлив. Виготовлені з якісної французької сировини.

Парфуми на розлив. Виготовлені з якісної французької сировини.

Парфуми - це дороге задоволення. Для тих, хто бажає все одразу, оптимальним варіантом знайомства з відомими ароматами стануть духи на розлив. Калейдоскоп чоловічих і жіночих композицій, найпопулярніші з яких залишаються актуальними десятиліттями. Виготовлені з якісної французької сировини, вони н..

М'ята в парфумерії: найкращі парфуми із запахом м'яти

М'ята в парфумерії: найкращі парфуми із запахом м'яти

Світ парфумерії завжди зачаровував нас різноманітністю ароматів, які відображають найрізноманітніші аспекти нашого життя та настрою. Однак серед цієї розмаїтості існують певні запахи, які викликають особливий інтерес і захоплення. Один з таких запахів - м'ята. Вона додає ароматам свіжості, легкос..

Підключення Інтернету та Телебачення Київстар

Підключення Інтернету та Телебачення Київстар

Підключити інтернет Київстар. Швидкісний інтернет для дому, роботи та навчання. Вигідні тарифи з безлімітним домашнім інтернетом на телефон. За необхідності можна замовити нову SIM-картку безкоштовно. Ознайомитись з тарифами та замовити підключення інтернету можна тут:

Компанія GarantService пропонує пасажирські перевезення Україна Чехія.

Виїзд з України кожного вівторка та четверга. Виїзд з Чехії кожного четверга та суботи. Комфортні умови перевезень, всі сидіння відкидні; Адресна доставка пасажирів; Відправка передач новою поштою. Вайбер 0980395277, 097..

Продаємо тканини, мережива та фурнітуру у гурт та роздріб

Продаємо тканини, мережива та фурнітуру у гурт та роздріб

Продаємо тканини, мережива та фурнітуру у гурт та роздріб. Власне виробництво, широкий вибір, гнучка цінова політика.