Як додати компанію в каталог компаній України - UaFine

Бізнес-каталог компаній UaFine - дає безліч додаткових можливостей бізнесу для розміщення інформації та залучення потенційних клієнтів, партнерів і співробітників. Вся бізнес інформація в каталозі, зв'язується зі сторінкою вашої компанії. Додати компанію в каталог компаній можна абсолютно безкоштовно.

У цій статті ми ділимося інструкцією та гарними практиками як додати Вашу компанію в каталог та описати її діяльність найбільш ефективно.

Безкоштовно додати компанію в каталог компаній України за допомогою майстра.

Додати сторінку Вашої компанії ви зможете за допомогою пункту "Створити / Сторінку компанії" на верхній панелі інструментів.

Панель бізнес каталогу

Також можна скористатися пунктом "Ваша компанія" в випадаючому меню на фотографії вашого профілю.

В результаті з'явитися форма майстра створення компанії.

форма створення компанії

На цій формі необхідно підтвердити те, що ви офіційний представник компанії, і внести назву компанії, бажано англійською мовою.

Каталог UaFine - це багатомовна платформа. Однією з основних завдань платформи є встановлення ділових контактів між користувачами з різних країн. Тому, якщо ви розглядаєте перспективи співпраці з компаніями з-за кордону, постарайтеся внести дані в каталог англійською мовою. Потім ви зможете змінити назву або опис компанії російською та / або українською мовами.

Для того, щоб створити компанію, і перейти на форму редагування сторінки вашої компанії, натисніть кнопку "Наступний крок".

Як додати опис компанії на різних мовах

На самому верху форми редагування сторінки вашої компанії розташовано меню вибору мови, це дозволяє внести назву, опис і деякі інші поля на різних мовах.

меню вибору мови

Поля в яких дані вносяться на різних мовах позначені зеленою межею зліва, а також, в назві такого поля, в дужках вказано поточну мову. Наприклад, нижче показано як виглядає поле "Найменування".

Найменування компанії

Важливі поля сторінки компанії

"Загальнодоступний URL / @:" - адреса сторінки вашої компанії в форматі www.uafine.com/company/ і Ваша електронна адреса, наприклад https://www.uafine.com/company/uafine/ru. Ця електронна адреса автоматично генерується на підставі назви вашої компанії. У разі необхідності адресу можна змінити, при цьому система перевірить існування такої адреси в каталозі і якщо адреса вже існує видасть повідомлення про це.

"Заголовок" - постарайтеся декількома словами описати основний напрямок діяльності або місію компанії. Наприклад, "Ми виробляємо недорогі та якісні дитячі костюми".

"Веб-сайт" - якщо у вас є вебсайт додайте його адресу. Це допоможе користувачам перейти на нього з каталогу і отримати ще більше інформації.

"Опис" - це дуже важливе поле, від того як повно і зрозуміло ви опишете діяльність вашої компанії, ваші переваги та досягнення, залежить наскільки привабливою ваша сторінка буде виглядати для користувачів каталогу. Крім того сторінка вашої компанії буде індексуватися у пошукових системах. Якщо опис всього кілька речень, дуже маленька ймовірність, що ваша сторінка буде високо у видачі пошукової системи. Так як сторінки можна перекладати різними мовами, то у вас є шанс привернути увагу зарубіжної аудиторії, якщо ви додасте хороший опис також і англійською мовою.

"Розмір", "Тип", "Індустрія" - бажано внести значення в ці поля, так як користувачі часто користуються цими атрибутами для пошуку цікавих для них компаній в каталозі.

"Країна", "Місто" - інформація про те де ви знаходитеся дуже важлива, так як також часто використовується при пошуку товарів, компаній або оголошень. У разі, якщо не вказано місце розташування, то Ваша компанія не потрапить в більшість фільтрів каталогу, які застосовують користувачі.

"Адреса", "Номер телефону", "Email для продажів" - коли контактні дані внесені - поліпшується довіру до вашої сторінці. Також користувачам легше встановити з вами контакт.

"Хештег" - постарайтеся внести хештеги, які якнайкраще характеризують вашу діяльність. Користувачі платформи за хештегом можуть знаходити публікації, продукти або послуги, і, звичайно, компанії. Наявність хештегів збільшує ймовірність що Вашу компанію знайдуть потенційні клієнти або партнери.

Також не забудьте завантажити Ваш логотип. Логотип покращує довіру до вашої сторінці, а також впізнаваність вашої компанії.

Безкоштовно додати статтю, публікацію, оголошення, вакансію і багато іншого до каталогу компаній

Надалі, для того щоб привернути увагу аудиторії каталогу до вашої компанії, продуктам, сервісів або вакансіях - намагайтеся додавати різну інформацію за допомогою публікацій. Наприклад, можна додати статтю з описом специфіки вашої галузі, відповідями на часті питання клієнтів, новинами, опитуваннями і так далі.

Також ви можете додати оголошення про продаж або інформацію про поточні вакансії. Всі ці можливості на нашій платформі надаються безкоштовно.

Після того як ви створили компанію, всю цю інформацію можна додати на вкладці "Стрічка" сторінки вашої компанії.

сторінка компанії

Інший спосіб додати дані - це скористатися кнопкою "Створити" на верхній панелі інструментів. Якщо ви успішно додали компанію, і будете в майбутньому її використовувати, то тепер перед тим як додати, наприклад, вакансію, система запитає - від чийого імені виконується дія. Наприклад, від вас, як користувача, або від імені компанії, якій ви керуєте.

Додати або видалити адміністратора компанії

Якщо ви працюєте в команді і вам необхідно додати права керування сторінкою компанії іншому користувачеві, то для цього можна скористатися закладкою "Адміністрування користувачів".

Адміністрування користувачів

Для того щоб успішно додати адміністратора, користувач повинен вказати що він співробітник вашої компанії в своєму профайлі. Цю інформацію можна додати в профайлі користувача в розділі "Місце роботи".

Місце роботи

В поле "Компанія" необхідно почати вводити перші літери назви компанії, після цього з'явитися список, що випадає, в якому повинна бути Ваша компанія. Виберете компанію, введіть іншу інформацію про місце роботи та натисніть кнопку "Зберегти".

Для того, щоб додати права адміністратора користувачеві, який працює в компанії, необхідно скористатися полем "Додати нового адміністратора по ПІБ", як показано на попередній картинці. Почніть вносити перші літери імені чи прізвища, і в випадаючому списку з'являться співробітники вашої компанії, виберіть того, кому хочете додати права адміністратора.

У разі якщо у вас більше одного адміністратора компанії, то з'являється можливість видалити одного з адміністраторів. Для цього необхідно натиснути хрестик на картці користувача.

2