Безкоштовні оголошення. Як подати оголошення.

Українська бізнес-платформа UaFine дає можливість подавати безкоштовні оголошення, за допомогою яких, ви можете розмістити інформацію про те, що ви щось продаєте або здаєте в оренду, ваші акції і знижки.

Намагайтеся розширювати своє коло ділових зв'язків на платформі. Чим більше ваших ділових партнерів вас відстежує - тим більша ймовірність того, що, хтось, хто знає вас, побачить оголошення і воно його зацікавить. Наявність вже існуючих контактів - збільшує довіру і прискорює угоду.

Для того, щоб інші користувачі, які не є вашими бізнес-контактами, швидко знайшли ваше оголошення, важливо вказати категорію, яка найкраще підходить для оголошення, вибрати правильне місце розташування, а також найбільш повно заповнити всі атрибути оголошення.

Як подати оголошення.

Для того щоб створити безкоштовне оголошення, ви можете скористатися полем «Поділіться вашими пропозиціями, потребами, новинами або ідеями» у вашій стрічці новин.

offering add free uk min

Після цього, в формі, що з'явилася, у полі «Тип публікації» оберить тип «Оголошення»

offering form ukТакож, оголошення можна створити використовуючи кнопку «Створити» на верхній панелі інструментів. У списку виберіть пункт «Оголошення».

offering menu uk min

Оголошення створюється або від вашого імені або від імені компанії, якщо ви є адміністратором компанії.

Атрибути оголошення.

Бесплатное объявление имеет набор атрибутов, который предназначен для того, чтобы как можно более полно описать то, что вы предлагаете.

Перш за все необхідно вибрати тип:

 • Продаж
 • Оренда
 • Акції або знижки

Акції або знижки використовуються для того, щоб проінформувати про те, що на ваш продукт або сервіс з'явилася нова акція. Найчастіше, такі оголошення, створюються пов'язаними з конкретним продуктом або сервісом.

Для того, щоб створити оголошення, пов'язане з вашим продуктом або сервісом, необхідно перейти на картку продукту та на вкладці «Стрічка» скористатися полем «Поділіться вашими пропозиціями, потребами, новинами або ідеями».

Також необхідно заповнити наступні поля:

 • «Країна» - за замовченням країна в якій ви знаходитесь, наприклад, Україна.
 • «Місто» - місто де ви знаходитесь
 • «Категорія» - дуже важливе поле, яке дозволяє іншим користувачам, знайти та відфільтрувати оголошення за схожою тематикою, наприклад, "комерційна нерухомість".
 • «Заголовок» - короткий опис того, що ви пропонуєте
 • «Ваш коментар» - постарайтеся найбільш повно і точно описати суть оголошення. Чим більше подробиць, тим більше довіри вашого оголошення. У разі, якщо у вас є сторінка сайту, на якій є детальний опис - то посилання на неї, теж можна додати до оголошення.
 • «Од. вим. » - якщо це можливо вкажіть одиницю вимірювання
 • «Валюта» - якщо ви вказуєте ціну по вашій об'яві, необхідно вибрати валюту. За замовчуванням валюта береться з ваших налаштувань.
 • «Одна ціна» - в разі якщо вказується не діапазон цін, а є конкретна ціна, в цьому полі необхідно поставити галочку.
 • «Ціна», «Ціна від», «Ціна до» - необхідно вказати ціну або діапазон цін.
 • Якщо обраний тип оголошення «Акції та знижки» - для заповнення стає доступною група атрибутів для того щоби вказати знижку.
 • «До» - можна вказати до якого числа діє акція
 • «Знижка%» - вкажіть відсоток знижки - тоді поля «Нова ціна», або «Нова ціна від» та «Нова ціна до» - розрахуються автоматично.
 • «Нова ціна», або «Нова ціна від» і «Нова ціна до» - якщо відсоток знижки не вказується - ці поля можна заповнити вручну.
 • «Характеристики» - характеристики необхідні для того, щоб ще більш точно та детально описати вашу пропозицію. Наприклад, для комерційної нерухомості, це може бути тип нерухомості, загальна площа і так далі. Якщо з обраною категорією пов'язані характеристики за умовчанням, то характеристики додаються автоматично і вам необхідно буде обрати їх значення. Також ви можете додати характеристики вручну, для цього необхідно скористатися кнопкою «Додати характеристику».
 • «Фото» - для того, щоб зробити оголошення більш інформативним, привабливим та викликаючим довіру - постарайтеся додати фотографії та зображення.

Публікація оголошення

Після того, як ви заповнили і перевірили усі поля вашого оголошення, натисніть кнопку «Опублікувати», для публікації оголошення. Перед публікацією система перевірить, що оголошення має мінімальну необхідну інформацію - це заповнені поля «Заголовок» або «Коментар». У разі, якщо в оголошенні не вказана категорія, то таке оголошення можуть побачити тільки користувачі, які відстежують вас або вашу компанію. Також, якщо оголошення робиться в спільноті, то оголошення без категорії побачать інші члени спільноти.

Редагування оголошення

У разі, якщо необхідно внести зміни в уже зроблене оголошення, його необхідно знайти. Найпростіше його знайти на закладці «Стрічка» в вашому профілі користувача або профілі компанії, якщо оголошення зроблено від імені компанії. Для того щоб перейти в режим редагування оголошення, необхідно натиснути копку «Редагувати» (зображення олівця) в нижньому правому куті оголошення. Також в нижньому правому куті оголошення розташовані кнопки:

 • «Скасувати публікацію» - в разі скасування публікації, інші користувачі не будуть бачити ваше оголошення, але в разі необхідності його можна буде знову опублікувати.
 • «Видалити» - видалення оголошення назавжди.