Your browser does not support JavaScript! Allmaster Allmaster | UaFine
  • Навігація
  • UaFine
 Відгуки: 0
Allmaster Allmaster

Allmaster Allmaster

@allmasterallmaster


Україна, Київ
 
Про мене:

Allmaster.com.ua - це інтернет-майданчик, на якому сервісні центри та майстри мають змогу налагоджувати робочі відносини з потенційними замовниками.


Allmaster.com.ua - це повністю безкоштовний майданчик для замовників, який дозволяє їм розміщувати оголошення та шукати майстрів по всій Україні за допомогою нашого ресурсу.


Для сервісних центрів та майстрів тут також реалізований безкоштовний функціонал. Ви реєструєте свою компанію або окремі послуги і тим самим заявляєте про себе як про фахівців, готових за певний гонорар виконати ремонтні роботи будь-якої складності.

Ми об'єднуємо запити і потреби споживачів з можливостями компаній, що розвиваються. На наш інтернет-майданчик заходять і проходять реєстрацію сервісні центри, приватні майстри та обслуговуючі компанії. Їх число буде постійно зростати, адже завдяки сервісу вони отримують додатковий дохід і можливість популяризації своєї організації. Для вас вони також будуть цікавими, перш за все, з точки зору співпраці. Через дану аудиторію ви зможете розвивати свій бізнес, наприклад, продаючи або рекламуючи через них супутні товари - запчастини для пральних машин, картриджі для принтерів та багато іншого


Сервісні центри по ремонту побутової, комп'ютерної та офісної техніки https://allmaster.com.ua/companys


Майстри по ремонту та обслуговуванню техніки https://allmaster.com.ua/masters


Купити, продати, обміняти техніку, технобарахолка https://allmaster.com.ua/market


Розмістити замовлення на ремонт будь-якої техніки https://allmaster.com.ua/projects

Місце роботи
Освіта
Інтереси
Країни
Категорії