Your browser does not support JavaScript! Verba Beauty | UaFine
  • Навігація
  • UaFine
 Відгуки : 0
Verba Beauty

Verba Beauty

Косметологічна клініка Verba Beauty

, Медична практика
Україна
 

Про компанію:

Косметологічна клініка Verba Beauty, що має медичну ліцензію, обладнана найсучаснішим обладнанням пропонує класичні та інноваційні методи косметологічних процедур лазерної, апаратної та ін’єкційної косметології. Досвідчені дипломовані лікарі дерматологи-косметологи гарантують абсолютну безпечність та високу ефективність процедур. 


До вашої уваги:


Естетична косметологія, що поєднує в собі доглядові та ін’єкційні процедури, спрямовані на покращення стану шкіри, відновлення водного балансу, загального омолодження. Використовуються лише якісні сертифіковані препарати.

Лазерна косметологія - найефективніший метод позбавлення більшості недоліків шкіри, таких як пігментні плями, судинні зірочки, гемангіоми тощо. В Verba Beauty використовується новітній лазерний апарат EvoLine, який поєднує в собі олександритовий і неодимовий лазер, що дозволяє легко та ефективно проводити лазерну епіляцію, видаляти новоутворення або провести процедуру пілінгу.


Уся наша діяльність спрямована на досягнення здорового стану шкіри, підкреслення природної краси та збереження вашої молодості та впевненості.

Головний офіс:
Україна
Індустрія:
Медична практика