Your browser does not support JavaScript! UNAS - Автоматизація управлінського та бухгалтерського обліку | Івано-Франківськ
  • Навігація
  • UaFine
 Відгуки : 0
UNAS

UNAS

Автоматизація управлінського та бухгалтерського обліку. Надійний супровід Вашого бізнесу.

Сервісна компанія, Бізнес-послуги
Україна, Івано-Франківськ
 

Про компанію:

UNAS – прямий шлях до підвищення ефективності управління компанією.

Наші послуги спрямовані на всебічну підтримку функціональності інформаційної системи, навчання співробітників замовника роботі в системі, надання консультаційної підтримки користувачів для ефективного планування ресурсів, обліку фінансових і господарських операцій, а також аналітичної діяльності компанії.

1. Впровадження продукту автоматизації бізнесу: Введення в промислову експлуатацію автоматизованої системи обліку і управління бізнес-процесом;

2. Установка і настройка систем: Встановлення конфігурації, реєстрація, налаштування інтерфейсів та інші налаштування;

3. Абонентське обслуговування та супровід: Оновлення, налаштування, тестування програмного забезпечення, навчання працівників. Наші послуги спрямовані на всебічну підтримку функціональності інформаційної системи, навчання співробітників замовника роботі в системі, надання консультаційної підтримки користувачів для ефективного планування ресурсів, обліку фінансових і господарських операцій, а також аналітичної діяльності компанії. Переваги: Індивідуальний підхід до кожного клієнта; Досвід вирішення складних і нестандартних завдань замовника; Комплексне вирішення завдань клієнта; Стабільність, порядність і надійність.

Головна мета – сприяння створенню нових інформаційних систем для автоматизації підприємств, забезпечення якісного супроводу та впровадження таких систем. Працюємо для Вас і цінуємо кожного клієнта!


Веб-сайт:
https://unas.if.ua/
Головний офіс:
Україна , Івано-Франківськ
Рік заснування:
2015
Тип компанії:
Сервісна компанія
Індустрія:
Бізнес-послуги
Розмір компанії:
11-50 співробітників