Your browser does not support JavaScript! Магазин квітів FLOWERS.UA в місті Кривий Ріг, вулиця Мусоргського, 18 | UaFine
  • Навігація
  • UaFine
 Відгуки : 0
Магазин квітів FLOWERS.UA в місті Кривий Ріг, вулиця Мусоргського, 18

Магазин квітів FLOWERS.UA в місті Кривий Ріг, вулиця Мусоргського, 18, Роздрібна торгівля
Україна
 

Про компанію:

Магазин квітів та подарунків від компанії Flowers.ua розташований в Покровському районі Кривого Рогу, на вулиці Мусоргського, 18, всього за 75 метрів від Нової пошти №19, та 104 метри від Палацу Культури "Центрального".

Завітавши сюди, ви зустрінете професійний та привітливий персонал, готовий допомогти вам обрати ідеальний букет чи подарунок. Кожен співробітник цього магазину - справжній експерт у своїй справі, завдяки чому ви можете бути впевнені, що отримаєте найкращі поради та обслуговування.

В магазині квітів Flowers.ua ви знайдете квіти для будь-якої нагоди: від романтичних троянд до вишуканих орхідей. Великий вибір кольорів, форм та розмірів дозволить вам підібрати найкращий варіант, який виразить ваші почуття найкращим чином. Тож купити квіти в Кривому Розі можна на будь-який смак та гаманець!

Окрім квітів, Flowers.ua пропонує великий вибір подарунків і подарункових наборів. Якщо ви шукаєте щось особливе для вашого близького чи друга, ви впевнено знайдете тут ідеальний варіант.

А якщо вам бракує часу на те, щоб відвідати магазин квітів самостійно, замовляйте послугу доставка квітів, і наші кур'єри швидко та безкоштовно доствлять квіти за вказаною вами адресою!

Головний офіс:
Україна
Рік заснування:
2023
Індустрія:
Роздрібна торгівля
Розмір компанії:
2-10 співробітників