Your browser does not support JavaScript! Магазин квітів FLOWERS.UA в місті Умань, вулиця Незалежності, 9/8 | UaFine
  • Навігація
  • UaFine
 Відгуки : 0
Магазин квітів FLOWERS.UA в місті Умань, вулиця Незалежності, 9/8

Магазин квітів FLOWERS.UA в місті Умань, вулиця Незалежності, 9/8, Роздрібна торгівля
Україна, Умань
 

Про компанію:

Розташований в самому серці нашого чарівного міста, магазин квітів Flowers.ua - це місце, де краса зустрічає комфорт. Розташований за адресою вулиця Незалежності, 9/8, всього за 63 метри від Центрального парку, 127 метрів від Парку Воїнів-Інтернаціоналістів і 50 метрів — від Торгового центру "Конкорд", магазин квітів Flowers.ua це мысце, де можна знайти найкращі квіти та подарунки для будь-якого важливого моменту вашого життя.

Професійний та привітливий персонал - це наша гордість і секрет успіху. Кожен член нашої команди - справжній експерт в квітковому мистецтві, завжди готовий надати вам найкращі поради та рекомендації щодо вибору найкращих квітів для будь-якого випадку.

Букети в магазині Flowers.ua – це справжні мистецтво. Вони вражають своєю красою і неповторністю. Тут можна знайти букети на кожен смак і гаманець: від вишуканих троянд до ніжних польових квітів. Кожен букет складається з вибраних квітів найвищої якості, і кожен з них – це окрема історія, яка виражає ваші почуття та емоції.

Поки ви вибираєте букет, вам також варто звернути увагу на наші подарунки та подарункові набори, серед яких можна знайти м'які іграшки, цукерки та подарункові кошики, які доповнять ваш подарунок і зроблять його особливим.

Приміщення магазину витримано в м'яких тонах та просторе. Приємна музика та атмосфера тепла роблять ваш візит справжнім задоволенням. Ви можете спокійно обирати букети та подарунки, оточені ароматами свіжих квітів.

Головний офіс:
Україна , Умань
Індустрія:
Роздрібна торгівля
Розмір компанії:
2-10 співробітників