Your browser does not support JavaScript! Магазин квітів FLOWERS.UA в місті Київ, вулиця Всеволода Змієнка, 21 | UaFine
  • Навігація
  • UaFine
 Відгуки : 0
Магазин квітів FLOWERS.UA в місті Київ, вулиця Всеволода Змієнка, 21

Магазин квітів FLOWERS.UA в місті Київ, вулиця Всеволода Змієнка, 21, Роздрібна торгівля
Україна, Київ
 

Про компанію:

Магазин квітів Flowers.ua розташований за адресою Київ, вулиця Всеволода Змієнка, 21, всього за 150 метрів від ЖК Варшавський, 200 метрів від зупинки громадського транспорту пр. Правди та 300 - від відділення Укрпошти №04208.

Відразу після входу здивує просторість цього приміщення: великі вітрини пускають в приміщення потоки природного світла, створюючи ідеальну атмосферу для освітлення краси квітів. Кожен куток магазину дихає натхненням: десятки видів квітів в різних кольорах та розмірах чекають на свого покупця.

Колектив Flowers.ua – це команда справжніх ентузіастів. Тут працюють флористи-володарі вміння перетворювати звичайні квіти в справжні шедеври, завдяки їхній творчості та професіоналізму кожен букет стає окрасою будь-якого свята. Флористи завжди готові надати професійну пораду та допомогу у виборі квітів, атмосфера дружня та затишна, що створює відчуття дому серед квіткового раю.

У Flowers.ua представлений широкий асортимент квітів та подарунків на будь-який смак. Букети квітів, виконані з любов’ю фахівцями, готові стати втіленням вашого вітання або вираженням почуттів до коханої людини. Квіти в коробці вражають своєю елегантністю та неповторним дизайном. Крім того, тут можна знайти чудові подарунки для святкування дня народження, виразити теплі почуття рідним та близьким людям. Flowers.ua – це місце, де кожна квітка – це частинка великої краси, яку можна подарувати тим, кого любиш і поважаєш.

Головний офіс:
Україна , Київ
Індустрія:
Роздрібна торгівля
Розмір компанії:
2-10 співробітників