Your browser does not support JavaScript! Магазин квітів FLOWERS.UA в місті Київ, вул. Чорнобильська, 16/80 | UaFine
  • Навігація
  • UaFine
 Відгуки : 0
Магазин квітів FLOWERS.UA в місті Київ, вул. Чорнобильська, 16/80

Магазин квітів FLOWERS.UA в місті Київ, вул. Чорнобильська, 16/80, Роздрібна торгівля
Україна, Київ
 

Про компанію:

Магазин квітів компанії Flowers.ua, розташований у столиці України, Києві, на вулиці Чорнобильська, 16/80, всього за 65 метрів від Храма Зачаття Іоана Предтечі та 76 метрів від зупинки громадського транспорту вул. Академіка Єфремова. Магазин приваблює своєю унікальною атмосферою та багатим асортиментом квіткових композицій.

Приміщення магазину вдень наповнене природним світлом, яке візуально підкреслює красу кожної квітки. Тут створена особлива атмосфера, де кожен відвідувач може відчути запах свіжих квітів та почути легку музику, що додає романтичний шарм магазину.

Букети від Flowers.ua - це справжній шедевр квіткової майстерності. Тут представлені найрізноманітніші композиції з різноманітних квітів: від класичних троянд до екзотичних орхідей, від ніжних тюльпанів до яскравих соняшників. Кожен букет - це унікальна співвідношення кольорів та форм, створена з любов’ю та увагою до деталей.

Крім букетів, в магазині представлені також різноманітні подарунки та подарункові набори, які слугують доповненням квітковим композиціям. Ви знайдете тут великий вибір коробок з цукерками, м'яких іграшок, оригінальних подарунків та аксесуарів, які допоможуть створити повністю унікальний подарунок для вашої улюбленої людини.


Головний офіс:
Україна , Київ
Індустрія:
Роздрібна торгівля
Розмір компанії:
2-10 співробітників