Your browser does not support JavaScript! Магазин квітів FLOWERS.UA в місті Біла Церква, вул. Героїв Небесної Сотні, 7А | UaFine
  • Навігація
  • UaFine
 Відгуки : 0
Магазин квітів FLOWERS.UA в місті Біла Церква, вул. Героїв Небесної Сотні, 7А

Магазин квітів FLOWERS.UA в місті Біла Церква, вул. Героїв Небесної Сотні, 7А, Роздрібна торгівля
Україна, Біла Церква
 

Про компанію:

Магазин квітів Flowers.ua розташований за адресою: місто Біла Церква, вул. Героїв Небесної Сотні, 7А, всього за 60 метрів від ТРЦ Вега, 165 метрів від відділення Нової Пошти №12 та 100 метрів від Пам'ятника Героям Небесної Сотні. Його вітрини відкривають чудовий вид на вулицю та пропускають усе природне світло, створюючи атмосферу спокою та невимушеності.

Колектив Flowers.ua - це команда професіоналів, яка віддана своїй справі. Кожен флорист - експерт у своїй справі та пасіонат квітів. Вони завжди готові допомогти вам у виборі найкращого букету, підібрати квіти для будь-якої події або надати поради з оформлення та догляду за квітами.

У магазині представлений величезний вибір букетів квітів. Тут ви також зможете знайти елегантні квіти в коробці, які ідеально підійдуть для подарунка коханій чи рідним з нагоди дня народження або будь-якої важливої події. Крім того, у магазині широкий вибір подарунків, які можна поєднувати з квітами для створення неповторних композицій.

Головний офіс:
Україна , Біла Церква
Індустрія:
Роздрібна торгівля
Розмір компанії:
2-10 співробітників