Your browser does not support JavaScript! SYTOSS — компанія з розробки програмного забезпечення з України
  • Навігація
  • UaFine
 Відгуки : 0
SYTOSS

SYTOSS

IT-сервіси, що допоможуть вам досягти ваших цілей.

Сервісна компанія, Інформаційні технології та послуги
Словаччина, Братіслава
 

Про компанію:

SYTOSS — це досвідчена компанія з розробки спеціалізованого програмного забезпечення, яка розробляє масштабні ІТ-рішення для клієнтів з галузей телекомунікацій, цифрової комерції, нерухомості, фінтеху, спільної економіки та видавничої справи. Ми працюємо з лідерами галузі та ключовими учасниками ринку, тож SYTOSS володіє широкими знаннями, практикує навички та набуває широкого досвіду в розробці спеціалізованого програмного забезпечення, інтеграції додатків, міграції великих обсягів даних, бізнес-аналізу та системного аналізу, підтримці та технічному обслуговуванні.

SYTOSS — це аутсорсинговий ІТ партнер повного циклу, що володіє повним спектром технологій, ми використовуємо різні технології, середовища, мови, як перевірені часом, так і сучасні тенденції, а також різні готові платформи та системи сторонніх постачальників у залежності від бізнес-потреб нашого клієнта та для виконання його бізнес-завдань.

SYTOSS розробляє програмні рішення для клієнтів з усього світі, ми працюємо з компаніями з Австрії, Швеції, Великобританії, США, Бельгії, Кіпру, Ізраїлю та Болгарії. Наш досвід роботи з багатьма галузями бізнесу в міжнародному середовищі допоміг нам вивести за правило максимально направляти зусилля команди на створення галузевих програмних рішень, які відповідають потребам клієнтів, вкладаються в бюджет та синхронізуються з наявним корпоративним середовищем.

Ми надаємо ІТ-сервіси, які допомагають компаніям досягати своїх бізнес-цілей.

Веб-сайт:
https://www.sytoss.com/
Головний офіс:
Словаччина , Братіслава
Рік заснування:
2010
Тип компанії:
Сервісна компанія
Індустрія:
Інформаційні технології та послуги
Розмір компанії:
101-200 співробітників