Your browser does not support JavaScript! Safegood | UaFine
  • Навігація
  • UaFine
 Відгуки : 0
Safegood

Safegood

Internet shop Safegood

Виробник, Роздрібна торгівля
Україна, Київ
 

Про компанію:

Ми є невеликим, але дружним і професійним колективом, що із задоволенням допоможе розібратися у виборі такого актуального на сьогоднішній день виробу.

Ми прагнемо, у першу чергу, не просто продати товар, а допомогти нашим клієнтам придбати сейф, який буде максимально повно відповідати саме їх власним потребам і призначенню (так, так, призначення сейфу теж варіюється), і у підборі оптимального розміру, та у дизайні виробу, щоб воно змогло гармонійно доповнити інтер'єр. І навіть якщо так станеться, що серед усіх варіантів готових моделей жоден сейф не підійде, ми зможемо вирішити питання за допомогою власного виробництва.

Досвід більшості наших співробітників обчислюється десятками років, тому Ви можете не сумніватися – вони багато знають про продукцію, про яку розповідають Вам. І це не інформація на рівні випадкових роликів у мережі, де часто вміст, м'яко кажучи, відірване від повсякденної дійсності. Ці люди на особистому досвіді знайомилися з особливостями різних моделей сейфів та їх конструкцією, системами замикання і роботою різних типів сейфових замків, специфікою монтажу і місця розташування у різних приміщеннях.

Важливим пунктом у нашій роботі є наявність салону-магазину “Сейфи, замки” у Києві, в якому Ви можете ознайомитися з більшою частиною продукції з великого списку позицій, що продається нашим інтернет-магазином. Як говорить народна мудрість: «Краще один раз побачити, ніж сто разів почути», чи не так? Саме в салоні-магазині “Сейфи, замки” на вул. Бойчука, 2/34. Ви зможете оцінити, наскільки легко і широко відчиняються двері, яка вага сейфа, особисто перевірити зручність відкривання замку, місткість і специфіку розміщення цінностей різних габаритів безпосередньо у самому сейфі. Хіба це легко реалізувати, якщо користуватися лише картинкою і короткою інформацією з опису?

Веб-сайт:
https://safegood.com.ua
Головний офіс:
Україна , Київ
Рік заснування:
1997
Тип компанії:
Виробник
Індустрія:
Роздрібна торгівля
Розмір компанії:
11-50 співробітників