Your browser does not support JavaScript! Магазин квітів FLOWERS.UA в місті Обухів, вулиця Каштанова, 7а | UaFine
  • Навігація
  • UaFine
 Відгуки : 0
Магазин квітів FLOWERS.UA в місті Обухів, вулиця Каштанова, 7а

Магазин квітів FLOWERS.UA в місті Обухів, вулиця Каштанова, 7а

Магазин квітів FLOWERS.UA в місті Обухів, вулиця Каштанова, 7а

Сервісна компанія, Роздрібна торгівля
Україна, Обухів
 

Про компанію:

Ласкаво запрошуємо у наш новий магазин квітів за адресою вулиця Каштанова, 7а в Обухові. Розташування нашого закладу - це зручне місце, легко доступне для мешканців міста. Магазин розташований за 55 метрів від відділення банку Ощадбанк, за 35 метрів від автобусної зупинки вул. Каштанова та за 75 метрів від Дитячого садочку "Зірочка". Приміщення магазину наповнене природним світлом, що створює атмосферу комфорту та затишку, ідеальне для вибору найкрасивіших квітів та подарунків.

Наші флористи - це справжні професіонали, які мають багаторічний досвід у створенні витончених букетів та квіткових композицій. Вони з радістю допоможуть вам підібрати найкращий варіант квітів та подарунків для будь-якої важливої події чи свята.

У нашому асортименті ви знайдете різноманіття квітів - від класичних букетів до стильних композицій у коробці. Кожен букет та квіткова композиція ретельно складені нашими флористами з урахуванням найвищих стандартів якості та естетики.

Для вашої зручності ми пропонуємо швидку доставку квітів прямо до Обухова. Замовлення квітів у нас - це просто та зручно. Ми гарантуємо, що ваші квіти дістануться до вказаної адреси своєчасно та в найкращому стані, роблячи кожен момент незабутнім.

Головний офіс:
Україна , Обухів
Рік заснування:
2024
Тип компанії:
Сервісна компанія
Індустрія:
Роздрібна торгівля
Розмір компанії:
2-10 співробітників