Your browser does not support JavaScript! Магазин квітів FLOWERS.UA в місті Дніпро, проспект Героїв, 2 | UaFine
  • Навігація
  • UaFine
 Відгуки : 0
Магазин квітів FLOWERS.UA в місті Дніпро, проспект Героїв, 2

Магазин квітів FLOWERS.UA в місті Дніпро, проспект Героїв, 2

Магазин квітів FLOWERS.UA в місті Дніпро, проспект Героїв, 2

Сервісна компанія, Роздрібна торгівля
Україна, Дніпро
 

Про компанію:

Вітаємо у нашому новому магазині квітів за адресою проспект Героїв, 2 у Дніпрі, всього за 75 метрів від АЗС Укрнафта, 100 метрів від магазину побутової техніки Comfy та 140 метрів від закладу швидкого харчування МакДональдс. Зручне розташування та природне світло від великих вікон роблять наш магазин ідеальним місцем для вибору найкрасивіших квітів та подарунків.

Наші професійні флористи з радістю вам допоможуть. Вони вміють створити неперевершені букети та квіткові композиції, надаючи особливу увагу деталям. Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені, що отримаєте не тільки красу, але й вишуканість у кожному подарунку.

У нас ви знайдете різноманіття квітів, починаючи від класичних букетів до стильних композицій у коробці. Кожен букет та квіткова композиція вибудовані з увагою до дизайну та індивідуальних уподобань клієнта.

Для вашої зручності ми пропонуємо швидку доставку квітів по Дніпру. Замовити квіти у нас - легко та надійно. Ваші квіти дістануться до вказаної адреси швидко та в ідеальному стані, роблячи кожен момент неповторним.

Головний офіс:
Україна , Дніпро
Рік заснування:
2023
Тип компанії:
Сервісна компанія
Індустрія:
Роздрібна торгівля
Розмір компанії:
2-10 співробітників