Your browser does not support JavaScript! https://kasoft.kiev.ua/ | UaFine
  • Навігація
  • UaFine
 Відгуки : 0
https://kasoft.kiev.ua/

https://kasoft.kiev.ua/

Ка-Софт сервісний центр

Сервісна компанія, Комп'ютери та комплектуючі
Україна, Київ
 

Про компанію:

“Ка-Софт” – сервісний центр з багаторічним досвідом роботи в сфері IT, який займає лідируючі позиції серед комп’ютерних сервісів у Києві.


Організація пропонує взаємовигідне співробітництво з ремонту ПК, оргтехніки, мобільних телефонів. Ми пропонуємо розпочати взаємовигідну співпрацю прямо зараз і надати послуги ремонту ПК, оргтехніки, мобільних телефонів.


Мобільність та злагодженість робочого процесу забезпечується професіоналізмом нашої команди.

Відразу після отримання несправної техніки, фахівці Сервісного центру починають діагностику. Визначивши масштаби та причини виникнення несправностей, ми виходимо зі зворотним зв’язком до клієнта та домовляємося про вартість і терміни ремонтних робіт. Всі нюанси обговорюються заздалегідь.


У Києві Ви можете знайти безліч різноманітних сервісів з ремонту техніки різних цінових категорій, однак саме “Ка-Софт” заслужив довіру споживачів і відмінну репутацію в сфері обслуговування БФП, принтерів, сканерів, ПК, мобільних телефонів та ін. Нам довіряють, адже ми пропонуємо найкраще співвідношення ціна-якість, а також надаємо гарантію якості виконаних робіт.

Веб-сайт:
https://kasoft.kiev.ua/
Головний офіс:
Україна , Київ
Рік заснування:
2004
Тип компанії:
Сервісна компанія
Індустрія:
Комп'ютери та комплектуючі
Розмір компанії:
11-50 співробітників