Your browser does not support JavaScript! GRM Service | UaFine
  • Навігація
  • UaFine
 Відгуки : 0
GRM Service

GRM Service

СТО, автомайстерня, автосервіс

Сервісна компанія, Автомобілі
Україна, Київ
 

Про компанію:

GRM Service - це автосервіс та СТО Києва, який надає повний спектр послуг, пов'язаних з діагностикою, технічним обслуговуванням і ремонтом автомобілів. Наша команда професіоналів завжди готова допомогти в заміні мастила та фільтрів, діагностиці ходової системи, ремонті двигуна, розвал-сходженні, обслуговуванні ГРМ, ремонті ГБО, ремонті електроустаткування авто (заміна окремих елементів, діагностика блоків, пошук обривів), заміні акумулятора та багатьох інших видах робіт. Ознайомитись з повним пакетом послуг та цінами ви можете на нашому сайті.

GRM Service надає послуги комп’ютерної діагностики авто, яка допоможе вчасно виявити потенційні проблеми та уникнути серйозних поломок. Також ми спеціалізуємося на ремонті двигуна, кузовному ремонті, фарбуванні автомобіля та тонуванні.

Система зчеплення, гальмівна система, вихлопна система, охолодження авто - важливі складові, які потребують регулярного обслуговування та ремонту. Наші фахівці готові виконати якісний ремонт цих систем, щоб покращити безпеку та продуктивність вашого автомобіля.

Ми розуміємо, що кожна деталь автомобіля – важлива для його надійності та безпеки, тому GRM Service - це не просто автосервіс, це - надійний партнер у турботі про ваш автомобіль. Не відкладайте дбайливий догляд за вашим автомобілем на потім. Зверніться до GRM Service, і ми з радістю Вам допоможемо.

Наші контактні дані:

Адреса: вул. Велика Кільцева, 4, Київ, Київська обл., 03170

Геолокація

Телефон +380987774867

Додаткові телефони: +380667774869, +380737774867

Telegram

Основний сайт

Додатковий сайт

E-mail: grm.service.business@gmail.com

Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:

Instagram

TikTok

Facebook

Youtube


IMG 8608a

Веб-сайт:
https://grm.in.ua/
Головний офіс:
Україна , Київ
Тип компанії:
Сервісна компанія
Індустрія:
Автомобілі