Your browser does not support JavaScript! Flowers.ua Zaporizza | UaFine
  • Навігація
  • UaFine
 Відгуки : 0
Flowers.ua Zaporizza

Flowers.ua Zaporizza

Flowers.ua Запоріжжя

Сервісна компанія, Роздрібна торгівля
Україна, Запоріжжя
 

Про компанію:

Ви шукаєте квіти в Запоріжжі? Тоді вам слід відвідати нашу квіткову крамницю Flowers.ua. Тут ви побачите велику вибір квітів, букетів, композицій, подарунків і повітряних кульок. Ви можете замовити квіти на нашому сайті або в нашому магазині, де вас порадять і допоможуть вибрати найкращий варіант для вашої нагоди.

У нашому магазині Flowers.ua ви можете купити букет з будь-яких квітів, які вам до вподоби. Ви можете обрати класичні троянди, екзотичні орхідеї, ніжні лілії, яскраві гербери, ароматні фрезії, весняні тюльпани і багато інших. Ви можете замовити букет будь-якого розміру, форми і кольору. Ви також можете додати до букета повітряну кульку, м’яку іграшку, цукерки, фрукти або інший подарунок.

Крім звичайних букетів, у нашому магазині Flowers.ua ви можете замовити оригінальні композиції, які стануть справжньою прикрасою вашого свята. Ви можете замовити квіти в коробці, які довго збережуть свою свіжість і красу. Ви можете обрати коробку будь-якого розміру, форми і кольору. Ви також можете замовити композиції з квітами та цукерками в коробці, які стануть солодким сюрпризом для вашого одержувача. Ви також можете замовити композиції з фруктами та квітами в корзині, які стануть смачним і корисним подарунком.

Все це ви можете отримати з доставкою квиток по мисту Запорожжя. Доставка працює целодобово и гарантує швидкость, якость и своевременность. Вы можете обратить время и адрес доставки, а также написать личное поздравление для вашего получателя. Доставка цветов по Запорожью - это удобный и надежный сервис, который поможет вам порадовать своих близких и друзей.

Квитковий магазин Flowers.ua - це магазин, який робить ваше життя красивим і радисним. В ньому ви можете купити квитки на будь-який смак і бюджет. В ньому ви можете замовити букет або композицыю, яка стане незабутним подарунком. В ньому ви можете скористатися доставкою квиток по мисту Запорожжя, яка зробить ваш подарунок ще більш приємним и сюрпризним. Квитковий магазин Flowers.ua - це магазин, який дарує вам квитки и емоції!

Наші контакті:

Адреса: Ювілейний проспект, 29 A, Запоріжжя, Запорізька область, 69061

Наша геолокація: https://www.google.com/maps?cid=16901087559703635633


Viber - https://viber.click/flowers_ua

Телеграм - https://telegram.me/FlowersUaChatBot

Messenger - https://m.me/flowers.ua

Телефон: +380634153829Лого Big

Веб-сайт:
https://flowers.ua/ua/
Головний офіс:
Україна , Запоріжжя
Рік заснування:
2021
Тип компанії:
Сервісна компанія
Індустрія:
Роздрібна торгівля
Розмір компанії:
2-10 співробітників