Your browser does not support JavaScript! Flowers.ua Odesa | UaFine
  • Навігація
  • UaFine
 Відгуки : 0
Flowers.ua Odesa

Flowers.ua Odesa

Flowers.ua в Одесі

Сервісна компанія, Роздрібна торгівля
Україна, Одеса
 

Про компанію:

Якщо ви любите квіти і хочете порадувати себе або своїх близьких неповторними букетами, то вам слід звернутися до магазину Flowers.ua - Квіткова крамниця в Одесі. Тут ви знайдете широкий вибір квітів як поштучно, так і букети різних стилів, розмірів і колірної гами. Ви можете купити квіти в магазині або замовити доставку квітів на будь-яку адресу в Одесі.

Магазин Flowers.ua - це не просто квіткова крамниця, а справжня студія флористики, де працюють професійні флористи, які створюють неймовірні композиції з квітів. Вони можуть підібрати квіти за вашим смаком, побажанням і бюджетом, а також допомогти вам обрати оптимальний спосіб доставки квітів. Ви можете замовити квіти на замовлення або обрати один з готових букетів, які представлені на сайті магазину.

Доставка квітів в Одесi - це швидко, зручно і недорого. Ви можете замовити доставку квiтiв на будь-який час доби, а також обрати спосiб оплати, який вам пiдходить. Доставка квiтiв безкоштовна і не залежить вiд розмiру букета i вiдстанi до адресата. Ви можете бути впевненi, що ваш букет буде доставлений у свiжому i iдеальному станi, а також супроводжуватися вашим персональним привiтом.

Магазин Flowers.ua - це магазин квiтiв, який дбає про своїх клiєнтiв i робить їх життя яскравiшим i радiснiшим. Замовляйте квiти у нас i отримуйте задоволення вiд їх краси i аромату!

 

Наші контакті:

Адреса: вулиця Мала Арнаутська, 71, Одеса, Одеська область, 65012

Наша геолокація: https://www.google.com/maps?cid=10489450142517919865

Наш сайт: https://flowers.ua/ua/

Viber - https://viber.click/flowers_ua

Телеграм - https://telegram.me/FlowersUaChatBot

Messenger - https://m.me/flowers.ua

Телефон: +380662489692

Лого Big

Головний офіс:
Україна , Одеса
Рік заснування:
2020
Тип компанії:
Сервісна компанія
Індустрія:
Роздрібна торгівля
Розмір компанії:
2-10 співробітників