Your browser does not support JavaScript! Fachwerk Lviv | UaFine
  • Navigation
  • About UaFine
 Reviews : 0
Fachwerk Lviv

Fachwerk Lviv

Елітний будинок за ціною однокімнатної квартири!

Manufacturer, Building and Construction
Ukraine, Lviv
 

About Company:

Компанія "Фахверк Львів" є виробником та продавцем дерв'яних будинків за німецькою технологією Fachwerk.


Фахверкові будинки відрізняються від інших рішень жорстким конструктивом з клеєного бруса, що становить опору всієї будівлі. Даний метод унікальний тим, що стіни панорамного будинку мають мінімальне навантаження. Фахверковий будинок - типово європейський будиночок, який прийшов до нас ще з середніх віків. Такий стиль є поєднанням різних течій. Зараз тільки на батьківщині цих будиночків, в Німеччині, налічується близько трьох мільйонів таких будівель.


Є ще один різновид фахверка - скляний фахверк. В каркас таких будинків вставляються скла, за рахунок чого будинок буквально набуває вітринний вигляд. Це досить сміливе і дуже ефектне рішення, яке стає ще більш видовищним при наявності правильного освітлення.

Фахверковий котедж з панорамними склопакетами - це житло бізнес-класу, що відповідає всім вимогам по екологічності, надійності та енергоефективності. Всі використовувані нами матеріали енергоефективні, безпечні, відрізняються тривалим терміном експлуатації.


Співпрацюючи з нами, вам не доведеться переплачувати мільйони за бренд або миритися з неякісними матеріалами. Наша пропозиція орієнтоване на тих, хто хоче гарний якісний фахверковий будинок за низькою ціною.


Відділ продажу: +380964620122


Headquarters:
Ukraine , Lviv
Year founded:
2020
Company type:
Manufacturer
Company industry:
Building and Construction
Company size:
2-10 employees