Your browser does not support JavaScript! Drogbeton | UaFine
  • Навігація
  • UaFine
 Відгуки : 0
Drogbeton

Drogbeton

Дрогбетон

Виробник, Будівельні матеріали
Україна
 

Про компанію:

Дрогбетон – це новий і сучасний завод, де виробляють бетон , суміші та бетонні конструкції в Львівській області. Крім цього, у нас завжди можна вигідно купити пісок, щебінь, цемент та керамзит.

Чому варто купити бетон у нас?

По-перше, ми здійснюємо доставку бетону міксером, що забезпечує однорідність суміші та запобігає затвердінню речовини передчасно

По-друге, працюємо завжди оперативно, оскільки володіємо власною спецтехнікою – самоскидами, бетонозмішувачами, навантажувачами

По-третє, лабораторія на території заводу забезпечує якість продукції, а також дає можливість виробляти бетон з додатковими якостями, такими як: морозостійкістю, водонепроникністю, теплопровідністю та ін.

Вироблений нами бетон володіє усіма необхідними властивостями:

1.      Міцність матеріалу. Міцність – головна і необхідна характеристика бетону, Дрогбетон виготовляє матеріал, який з часом експлуатації не втрачає свою міцність, а навпаки – збільшує його в процесі гідратації

2.      Теплопровідність матеріалу. Теплопровідність бетону визначається складом матеріалу. Залежно від того, потрібна висока чи низька теплопровідність визначається пористість матеріалу.

3.      Усадка, пружність та повзучість матеріалу. Бетони, вироблені із застосуванням легких заповнювачів, менш пружні, ніж важкі з аналогічною міцністю.

4.      Довговічність розчину. Дуже важлива характеристика бетону, така як стійкість до різноманітних корозійних процесів, наприклад, морозостійкість та водостійкість.

5.      Проникність матеріалу. Завдяки використанню спеціальних гідрофільних добавок, виробляється рухливість суміші, що своєю чергою знижує кількість необхідної води та збільшує ступінь водонепроникності.

6.      Жаростійкість та вогнестійкість матеріалу. Дуже важлива характеристика бетону – стійкість до впливу відкритого полум’я.

Наш асортимент та послуги:

-         Послуги робочих бригад для укладки бетону

-         Продаж та доставка сипучих матеріалів: керамзиту, щебеню, цементу та піску

-         Виготовлення та продаж бетону та розчинів: цементного розчину, вапняного розчину та керамзитобетону

-         Доставка бетону та сумішей власним транспортом (міксерами)

-         Послуги наших самоскидів

-         Вивозимо будівельне сміття

Обирайте та купуйте бетон тих марок, які вам необхідні: М - 300, М - 150, М - 250, М - 400, М - 200, М - 350, М - 100, М - 500, М - 450

Адреса та контакти для співпраці:

Адрес: вулиця Заводська, 61, с. Раневичі, Львівська область, 82171

Наша геолокація: https://g.page/r/Cem5ZfxSq0LOEBA

Наш Фейсбук: https://www.facebook.com/DrogBeton-101122932377806/

Головний офіс:
Україна
Рік заснування:
2021
Тип компанії:
Виробник
Індустрія:
Будівельні матеріали
Розмір компанії:
11-50 співробітників