Your browser does not support JavaScript! Boss Climate | UaFine
  • Навигация
  • UaFine
 Отзывы : 0
Boss Climate

Boss Climate

Boss Climate

Производитель, Бытовая техника
Украина, Киев
 

О компании:

Магазин Boss Climate пропонує купити настінний кондиціонер від MIDEA, TOSOT, IDEA та інших. У нас ви зможете не просто обрати кондиціонери чи очищувачі повітря від перевірених брендів, алей обрати їх професійний монтаж.


Слід обов’язково не просто змонтувати якісний кондиціонер для вашого дому, але й вірно обрати місце для його монтажу.


Встановлення кондиціонерів нашими спеціалістами виконується максимально оперативно та якісно.


Сьогодні купити очищувач повітря від провідних виробників доволі непросто. Ринок техніки розбавлений чималою кількістю моделей, вироблених країнами Європи, Азії, Америки. Обрати ідеальний варіант складно. Незамінна порада досвідченого спеціаліста з систем кондиціонування допоможе спростити процес вибору.


Ми готові провести високоякісний монтаж та перевірку спліт-системи.

Кожен співробітник Boss Climate володіє чималим досвідом, має кваліфікацію та спеціалізуються в області кондиціювання, на високому рівні.


Обов’язково звертайте увагу на спеціалістів, що мають достатній рівень досвіду у встановленні систем кондиціонування. Це може зекономити вам гроші.


Boss Climate надає на всю представлену продукцію, роботи зі встановлення та завжди приємний рівень гарантії. Саме тому радимо відправлятися до фахівців, що відрізняються достатнім досвідом, мають уявлення про роботу і всі важливі інструменти для монтажу спліт-систем.


Главный офис:
Украина , Киев
Год основания:
2020
Тип компании:
Производитель
Индустрия:
Бытовая техника
Размер компании:
11-50 сотрудников