Your browser does not support JavaScript! Акумуляторний супермаркет | UaFine
  • Навігація
  • UaFine
 Відгуки : 0
Акумуляторний супермаркет

Акумуляторний супермаркет

Акумуляторний супермаркет

Сервісна компанія, Оптова торгівля
Україна, Івано-Франківськ
 

Про компанію:

Акумуляторний супермаркет

Ми завжди раді вітати кожного покупця в Акумуляторному супермаркеті. Це всеукраїнська мережа магазинів в Івано-Франківську. Ми спеціалізуються не тільки на продажі акумуляторів та супутніх товарів. Крім цього, наші продавці завжди готові прийти на допомогу кожному автомобілісту і зробити діагностику АКБ, зарядити акумулятор і усунути несправності.

 

Щоб допомогти водієві слідкувати за відмінним станом АКБ, ми відкриваємо Акумуляторні супермаркети як у Івано-Франківську, так і у інших містах України.

Чому обирають нас:

Продавці в акумуляторному супермаркеті не тільки бездоганно розуміються в товарі, який продають, а ще обов’язково володіють такими позитивними людськими якостями, як акуратність, доброта, ввічливість, відповідальність та почуття гумору. Ми ретельно відбираємо наших продавців.

Саме тому продавець-консультант допоможе підібрати акумулятор, враховуючи необхідні параметри, прийнятну ціну, виробника.

Працівники акумуляторного супермаркету в Івано-Франківську завжди готові зарядити  ваш акумулятор, провести необхідну діагностику, оскільки часто трапляється, що АКБ потрібно просто підзарядити, а не одразу купляти акумулятор новий.

Якщо ви не знаєте куди подіти старий непотрібний б/у акумулятор, то ми допоможемо вирішити цю проблему, позаяк приймаємо акумулятори за ціною вищою, ніж пропонують на утилізаційних базах.

Переваги акумуляторного супермаркету

Перш за все у нас можна купити акумулятор по вигідній ціні.

Ми даємо гарантію 3 роки на акумулятор і гарантійне обслуговування, куди входить:

-         перевірку стану АКБ

-         підзарядка

-         заміна чи очищення клем (за необхідністю). 

Доставка акумуляторів:

Ситуації, коли старий акумулятор виходить з ладу і терміново потрібен новий, трапляються досить часто у нашій роботі. Через те, що не завжди є можливість самостійно приїхати за новим акумулятором для автомобіля, то в магазині працює доставка.

Ми допоможемо вам зберегти час та енергію!

Товар, який ви придбали ми упаковуємо і страхуємо.

По Івано-Франківську та області акумулятори доставляємо власним транспортом, при необхідності, наш працівник одразу може встановити акумулятор на ваше авто.

Якщо ви замовляєте акумулятор з іншого міста, то скориставшись ТК Делівері отримаєте безкоштовну доставку при повній передплаті.

Що можна купити. Бренди. Асортимент.

Оскільки ми вже давно працюємо на ринку акумуляторів, то маємо в наявності великий перелік відомих виробників, таких як: Bosch, Westa, Varta, Maxion, Rombat, Nomad, Електоисток, Веста, Іста, Forse, Exide, 555, Volthor, Mutlu, Numax, Formula, та інші. Серед них можна вибрати акумулятори преміум класу або ж недорогий акумулятор з необхідними характеристиками.

В акумуляторному супермаркеті в Івано-Франківську продаються вантажні акумулятори, легкові акумулятори, гелеві, кислотні акумулятори та свинцево-кислотні акумулятори.

Менеджери допоможуть підібрати необхідний акумулятор не лише на авто, вантажівку, трактор чи автобус, але і на мотоцикл, велосипед чи човен.

Якщо потрібно, то є в продажі тягові акумулятори на дитячі спорткари чи ехолоти, безперебійники для котлів та ін. Звертайтесь і ми допоможемо!

Контакти та координати

Адреса: вулиця Івасюка, Івано-Франківськ, Івано-Франківська область 76000

Наша геолокація: https://g.page/r/CZ8E03kgGtzpEBA

Наш сайт: https://superakb.com.ua/Frankivsk

Viber: https://viber.click/38 097 172 0038

Телефон: 097 172 0038лого 1

Головний офіс:
Україна , Івано-Франківськ
Рік заснування:
2021
Тип компанії:
Сервісна компанія
Індустрія:
Оптова торгівля
Розмір компанії:
2-10 співробітників