Your browser does not support JavaScript! Акумуляторний супермаркет | UaFine
  • Навігація
  • UaFine
 Відгуки : 0
Акумуляторний супермаркет

Акумуляторний супермаркет

Акумуляторний супермаркет

Сервісна компанія, Автомобілі
Україна, Житомир
 

Про компанію:

Акумуляторний супермаркет – це всеукраїнська мережа магазинів в Житомирі.

З кожним роком кількість транспорту в нашій країні все збільшується. Безпека руху в першу чергу залежить від справності транспортного засобу, надійної роботи усіх пристроїв та вузлів. Щоб допомогти слідкувати водію за гарним технічним станом акумулятора, ми відкрили наш супермаркет.

Чому варто звертатися саме до нас:

По-перше, у нас працюють спеціалісти, які допоможуть вам підібрати потрібний саме вам акумулятор, оптимальний за ціною та необхідним параметрам.

По-друге, працівники акумуляторного супермаркету в Житомирі завжди готові підзарядити ваш акумулятор, зробити діагностику АКБ чи електрообладнання авто, адже деколи доцільніше усунути несправності і підзарядити старий АКБ, ніж купляти новий.

По-третє, ваш старий акумулятор можна вигідно обміняти у нас на новий.

Наші переваги:

Ми продаємо акумулятори по доступній ціні.

Наші клієнти отримують гарантійне обслуговування, яке охоплює перевірку стану АКБ, підзарядка, заміна чи очищення клем при необхідності. 

Доставка акумуляторів:

Якщо ви не можете забрати акумулятор самостійно, то в магазині працює доставка. Це дуже зручно, адже ви економите свій час!

Куплений вами товар ми скрупульозно упаковуємо в фірмову упаковку, а далі обов’язково ще й страхуємо на повну вартість.

По Житомиру ми доставляємо акумулятори власним транспортом, за вашим бажанням ми можемо встановити АКБ на транспорт також.

Якщо ви замовляєте акумулятор з іншого міста, то скориставшись ТК Делівері отримаєте безкоштовну доставку при повній передплаті.

Асортимент та бренди.

Завдяки широкому асортименту товарів, менеджери допоможуть купити акумулятор необхідних характеристик більш бюджетний або ж преміум класу з таких брендів: Varta, Bosch, Rombat, Westa, Nomad, Електоисток, Іста, Forse, Exide, Volthor, Mutlu, Веста, Numax, Formula, 555, Maxion та інші.

В акумуляторному супермаркеті ви знайдете вантажні акумулятори, легкові акумулятори, кислотні акумулятори та свинцево-кислотні акумулятори.

Крім того, якщо ви шукаєте акумулятор на скутер, мотоблок, мотоцикл, велосипед, дитячу машину чи спец техніку, то вам неодмінно слід завітати до нас.

Як нас знайти чи зв’язатися з нами:

Адреса: проспект Незалежності 124, Житомир, Житомирська область 10031

Наша геолокація: https://goo.gl/maps/ur8yMH14QgSEupUW9

Наш сайт: https://superakb.com.ua/ZHitomir

Viber: https://viber.click/380631244200

Телефон: 097 840 5885energia 190 800x800

Головний офіс:
Україна , Житомир
Рік заснування:
2019
Тип компанії:
Сервісна компанія
Індустрія:
Автомобілі
Розмір компанії:
2-10 співробітників